SELÇUK EFES YENİ BİR VİZYON : MEKAN EFES

Selçuk Kalinger Caddesi Üzerine Açılan Mekan Efes Vizyonu ve Eşssiz Lezzetleri ile büyük ilgi görüyor.

Restaurant işletmecisi Tüm Selçuk'un Sevilen Esnaflarından Selçuk Kuyumcusu işletme sahibi sayın Tuncay Kireç,restaurantımız da birçok ürünün el yapımı olduğu işletmemizde yöresel ve dünya mutfaklarından farklı damak tatları sunacağız. 

“YERLİ VE YABANCI TURİSTLERE DE HİTAP EDECEK”

Yerli ve Turist misafirlerimize ferah bir ortam sunmak için İşletmemizi tasarladık. İlçemizin en popüler sokaklarından biri olan kallinger caddesinde yerli ve yabancı turistlere de keyifli bir ortam sunmayı hedefledik. İş yemekleri, toplantılar, doğum günleri ve grup yemekleri için kurduğumuz özel alanımız bulunuyor. Mekânın neredeyse ker köşesine misafirlerimizin keyifle fotoğraf çektireceği unsurlar koyduk. Kurumsal kimliğimizin yanı sıra çalışanlarımızla büyük bir aile olmayı düşündük. Birçok ürünün el yapımı olduğu işletmemizde yöresel ve dünya mutfaklarından farklı damak tatları sunacağız.  dedi.

“MENÜDEKİ TÜM İÇECEKLERİ İÇMENİZ 130 GÜN SÜRER”

Mekanın zengin menüsüne dikkat çeken Tuncay Kireç; “O kadar çok içecek çeşidimiz var ki her gün 1 tane içecek içseniz tüm menüdeki içecekleri içmeniz 130 gün sürer. 

Sosyal Medya Hesabı @mekanefes

websitesi : www.mekanefes.com

 

 

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!