ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NDAN STO’YA ZİYARET
BEŞ YILDIZLI ODA
Selçuk Ticaret Odası’nın yapılmakta olan hizmet binasını gören ve Oda meclis üyeleriyle buluşan Hisarcıklıoğlu, Selçuk Ticaret Odası’nın üyesine uluslararası standartlarda 5 yıldızlı hizmet sunduğunu tescili olarak akredite oda olduğu için Oda yönetimini ve ekibini tebrik etti.
 
HİZMET BİNAMIZIN KURDELASINI BİRLİKTE KESECEĞİZ
Pandemi döneminde üyelerine çalışma izni ve bilgilendirme konularında özverili hizmette bulunan Odalarımızın her yönetici ve çalışanına teşekkür eden Hisarcıklıoğlu “ Odamızın yeni hizmet binası inşaatını gördüm. Selçuk’a ve İzmir’e çok yakışan bir hizmet binası olacak. Üyelerine yeni hizmet binası kazandırmayı amaç edinen bir Odası olduğu için Selçuk çok şanslı. İnşallah önümüzdeki dönemde Odamızın yeni hizmet binasının kurdelasını hep birlikte keseceğiz” dedi.
SELÇUĞA OKUL MÜJDESİ
Selçuğa yapılacak okul için de konuşan Hisarcıklıoğlu “Koray Başkan Selçuk için bizden okul yapılmasını istedi. O yüzden TOBB olarak Selçuğumuza bir okul yaptıracağız. İhalesi yapılan okulumuzu da en kısa sürede tamamlayarak eğitime kazandırmayı arzu ediyoruz” dedi. Hisarcıklıoğlu bugünün anısına STO Başkanı Koray Yolcu ve Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci’ye kitap hediye etti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaretleri anısına mermer Artemis heykeli hediye eden STO Başkanı Koray Yolcu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkluoğlu’na ilçemize yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür etti.
Oda meclisi, çalışanları, emekli personel ve genç girişimcilerle hatıra fotoğrafı çektiren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu daha sonra Oda üyesi Ege Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk AŞ'nin (ELİDAŞ) kapasite artırımı ve ek tesislerinin açılış törenine geçti.
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!