Nicemill Dijital Ajans Yepyeni Bir Teknolojiyi Kullanıcıyla Buluşturuyor.

Digital Card ile daha prestijli olmaya ve akılda kalmaya ne dersiniz ? Digital Card Nicemill Firması ve Diji Card İşbirliği ile Tüm Türkiyede Gözde kart haline gelen  NFC teknoloji ile tüm ios ve android telefonlar ile çalışmaktadır.

Ajans Kurucusu Çağlar Çamlık: İşlem çok basit, uygulamaya gerek yok yapman gereken tek şey telefonunu kartvizite dokundur anında bütün bilgiler karşıda. İster anahtarlık, ister bileklik, istersen telefonuna yapıştıracağın bir sticker ya da havalı kartvizit Dijital Card ile sizler için en iyisini düşündük. Bu tüm dünyada hizmetteyken biz neden kullanmıyoruz. Nicemenu ile Tüm Selçuk Efes - Kuşadası Esnafını Yeni Nesil Qr Menü İle Buluşturduk Şimdide Kartvizit ile Buluştuyoruz. Digital Card tamamen çevre dostudur. Düşünsenize binlerce kartvizit sadece üretiliyor ve %80'i çöp kutusuna yada çekmece köşelerinde bekliyor. Digital Card sadece bir kartvizit değil ayrıca kataloglarınızı ve sözleşmelerinizi vs... gibi evraklarınızı yükleyebilirsiniz.


Fiyatı Sadece 325 TL olan Bu Karta Nicemill Dijital Ajansından Ulaşabilirsiniz.


Tel : 0541 646 4878 - 0232 892 7439
Web: www.nicemill.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Atatürk Cad. No : 109/304 Selçuk - İzmir (Noter üstü 3.Kat)


Peki Dijital Kartvizit nedir?

Pandemi ile birlikte gelen temassız hayat, yanımızdaki kişiye bilgilerimizi vermek istediğimizde yine aynı temasızlıkla bilgi alışverişi yapmamızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzu bir Diji Card’a dokundurmak. Bunun için telefonunuzda NFC özelliği olması yeterlidir. Peki NFC özelliği yoksa ne yapmamız lazım? Diji Card sizin için bunu düşünüp QR kod özelliğini kullanıma sundu. Peki, bilgilerinizi vermek istediğiniz kişi yanınızda yoksa?

Bu durumda Diji Card’ın paylaş butonu devreye giriyor. Yani yanınızda olmayan birine profilinizde bulunan profil bağlantı linkinizi ister uygulama üzerinden, ister SMS isterseniz de mail üzerinden kolaylıkla gönderebilirsiniz.  Peki sayfa kapandı bilgileri tekrardan nasıl göreceğim diyorsanız, Diji Card sizin için harika bir özellik geliştirdi. Diji Card rehbere ekle özelliği sayesinde kişinin profil bilgilerini rehberinize otomatik olarak ekler, üstelik siz bir bilginizi güncellediğinizde otomatik olarak karşınızdaki kişide de bu güncellenecektir.

Tek tuş ile arama yapabilir, WhatsApp’dan mesaj atabilir ya da dilediğin sosyal medya uygulamasından profilini görüntüleyebilirsin, üstelik bunlar için herhangi bir şifre girmenize gerek yok, yalnızca kullanıcı adınınızı yazmanız yeterli.

Konumunuza haritalar üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Sıradan kartvizitlerdeki gibi arama yapmanıza gerek yok. Ürünlerinizi profilinize ekleyip dilediğinizde güncelleyebilir, iban numaranızı anında paylaşabilir, belgelerinizi drive dosyasına yükleyip her gittiğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. Oldukça az yer kaplayan Diji Card’ı, şık tasarımlarının yanı sıra ister anahtarlık olarak ister de bileklik olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!